Złóż zamówienie

Dane do rachunku

Zamawiana usługa


Załącz plik z tekstem tłumaczenia

Podaj datę realizacji

Wybierz rodzaj płatności i sposób wysyłki

* Akceptuję regulamin. (Przeczytaj regulamin)
* Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach administracyjnych i marketingowych przez STUDIO „BONJOUR” Tłumaczenia i Kursy Językowe Beata Nowak z siedzibą w Częstochowie, Aleja Wojska Polskiego 124, zwaną dalej Administratorem. Przysługuje mi prawo wglądu oraz prawo poprawiania moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od STUDIO „BONJOUR” Tłumaczenia i Kursy Językowe Beata Nowak z siedzibą w Częstochowie, Aleja Wojska Polskiego 124, zwaną dalej Administratorem, drogą elektroniczną na mój adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę dla STUDIO „BONJOUR” z siedzibą w Częstochowie, Aleja Wojska Polskiego 124, zwaną dalej Administratorem oraz dla podmiotów z nim współpracujących, na przesyłanie ofert handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez w/w podmioty, w formie marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)